Aesthetic Cosmetology Center Aesculap. Косметолог, стоматолог, узі, подолог Ірпінь Догляд за тілом 


Догляд за тілом

Наш центр в Ірпені пропонує різні види морських обгортань і масажні техніки, які допоможуть надовго зберегти і придбати гладку пружну шкіру, струнке і міцне тіло, бути в тонусі, виглядати свіжо і «підтягнуто», позбутися целюліту і уникнути зайвих жирових відкладень, знизити вагу і зменшити об'єми. Наші фахівці з догляду за тілом в Ірпені, Бучі підберуть для Вас індивідуальний курс процедур, обгортань і масажу (включаючи LPG, вакуумно-роликовий масаж).

Якщо втома і поганий настрій наприкінці робочого дня – знайома ситуація, чекаємо Вас на процедурах у наших фахівців по догляду за тілом.

Боротьба із зайвою вагою та целюлітом

Процедури по догляду за тілом в Ірпені, які пропонує наш центр естетичної косметології Aesculap, мають різне призначення.

Підготовчі процедури покращують мікроциркуляцію і кровотік в тканинах, зменшують обсяг підшкірно-жирової клітковини і прояви целюліту.

Лімфодренажні — виводять зайву рідину, що накопичує токсини.

Ліполітичні — розщеплюють зайві жирові відкладення.

Коригуючі — підвищують тонус м'язової тканини, покращують структуру шкіри. Призначення курсу потрібних процедур можливо тільки після діагностики стану шкіри, в процесі якої визначається найбільш ефективний спосіб впливу на наявну проблему. Боротьба з целюлітом і зайвою вагою — це не одноразова процедура, а курс, і результат можливий тільки при постійному цілеспрямованому впливі. У весняно-літній сезон особливою популярністю користуються антицелюлітні обгортання — термоактивне обгортання по тілу Anesi.

Жіноча та чоловіча воскова депіляція в Ірпені

Воскова депіляція – безпечний, ефективний і швидкий спосіб позбутися небажаного волосся. Існує кілька видів воскової депіляції:

  • депіляція холодним воском (використовується холодний, що не вимагає розігріву, віск); такий спосіб має кілька мінусів: цибулина не виходить повністю, а значить через 3–7 днів волосся знову з'явиться на тілі;
  • депіляція теплим воском (температура нанесення такого воску 37–40 °С); такий спосіб підходить для видалення небажаного волосся з рук, ніг, спини, грудей і для депіляції чутливих зон (бікіні, пахви і обличчя).
Воскова депіляція проводиться при довжині волосся 4 мм і при відсутності шкірних захворювань.

Переваги воскової депіляції:

  • швидкий спосіб на 3–4 тижні позбавитись від небажаного волосся;
  • при регулярному застосуванні волосся виростає менше, і вони ростуть більш тонкими, світлими і м'якими;
  • можна засмагати до процедури і вже через день після процедури воскової депіляції;
  • доступна ціна.

Воскова депіляція, завдяки техніці проведення, дозволяє однаково успішно видаляти волосся з будь-якої частини тіла або обличчя. По зонах епіляція воском розділяється на три основні. Перша – інтимна включає глибоке або поверхневе бікіні. Різновидом інтимної також є бразильська епіляція. Друга – обличчя – це вусики, підборіддя і корекція брів та інше. Третя – інші частини тіла, наприклад, ноги, руки, сідниці, живіт і так далі.

Зробити недорого жіночу або чоловічу воскову депіляцію в нашому центрі в Ірпені можна, записавшись за телефонами, вказаними на нашому сайті.
Корисні статті

...

Апаратна косметологія

Апаратна косметологія в Ірпені – це сучасні способи догляду за шкірою і волоссям, засновані на...